Opieka domowa pomoże Ci żyć tak jak do tej pory jak chcesz

Ty ustalisz plan dnia, co chcesz jeść, dokąd chcesz pójść i z kim chcesz spędzić czas.

Opieka w domu to nic innego jak pomoc i wsparcie świadczone Ci w Twoim własnym domu.

Umożliwi Ci zachowanie niezależności, zachowanie prywatności i zagwarantuje prowadzenie życia, które chcesz prowadzić bez wywracania go do góry nogami.

Opieka w domu podopiecznego zaczyna się od podstawowej opieki w życiu codziennym poprzez opiekę dla osób z różnymi rodzajami demencji, Alzheimera, osoby z innymi schorzeniami ( nie ma ograniczeń co do chorób), aż po osoby leżące.

Opieka w Twoim domu umożliwi skoncentrowane się na pomocy tylko Tobie.  

Jak sama nazwa mówi, że opiekunka lub opiekun będzie mieszkał z Tobą w domu, aby Ci pomagać i wspierać.

Zapewni to Tobie i Twojej rodzinie spokój ducha, że nie jesteś sam.

Sprawdź zakres pomocy opiekuńczej w swoim własnym domu na jaką możesz liczyć.

Opieka całodobowa nad senioremPomimo wyjątkowego charakteru roli każdego opiekuna, opiekę rodzinną charakteryzują szerokie i różnorodne obszary działalności. Opieka obejmuje zarówno pomoc w codziennych czynnościach i zapewnienie bezpośredniej opieki podopiecznym seniorom, a także poruszanie się po złożonych systemach opieki nad osobami niedołężnymi, niepełnosprawnymi z tytułu ich schorzeń.

Opieka domowa - higiena osobista - mieszkanie w czystości

Higiena to nie tylko pomoc przy porannej toalecie czy wieczornym prysznicu. To także utrzymanie w czystości łóżka, pościeli, garderoby i pozostałych akcesoriów Podopiecznego. Profesjonalna opieka pomaga ponadto Podopiecznym utrzymać odpowiednią aparycję.

Opieka domowa - higiena osobista - mieszkanie w czystości

W pewnym okresie życia nasi podopieczni zaczynają mieć problemy z utrzymaniem porządku w domu i wokół niego. Wraz z wiekiem przychodzi bezsilność spowodowana ograniczeniami ruchowymi w wyniku problemów zdrowotnych.