A A A

Opieka domowa pomoże Ci żyć tak jak do tej pory jak chcesz

opieka domowa pomoc domowaTy ustalisz plan dnia, co chcesz jeść, dokąd chcesz pójść i z kim chcesz spędzić czas.

Opieka w domu to nic innego jak pomoc i wsparcie świadczone Ci w Twoim własnym domu.

Umożliwi Ci zachowanie niezależności, zachowanie prywatności i zagwarantuje prowadzenie życia, które chcesz prowadzić bez wywracania go do góry nogami.

Opieka w domu podopiecznego zaczyna się od podstawowej opieki w życiu codziennym poprzez opiekę dla osób z różnymi rodzajami demencji, Alzheimera, osoby z innymi schorzeniami ( nie ma ograniczeń co do chorób), aż po osoby leżące.

Opieka w Twoim domu umożliwi skoncentrowane się na pomocy tylko Tobie.  

Jak sama nazwa mówi, że opiekunka lub opiekun będzie mieszkał z Tobą w domu, aby Ci pomagać i wspierać.

Zapewni to Tobie i Twojej rodzinie spokój ducha, że nie jesteś sam.

Sprawdź zakres pomocy opiekuńczej w swoim własnym domu na jaką możesz liczyć.


 

 

mops uslugi opiekuncze

 

 


agencja opiekunek co moze ci zaoferowac

Opieka całodobowa nad seniorem - agencja opieki nad osobami starszymi

Zapytaj jaką pomoc, możesz uzyskać zatrudniając opiekunkę.

Agencja opieki nad osobami starszymi oferuje szereg usług opieki domowej, które pomogą Ci cieszyć się najlepszą możliwą jakością życia w zaciszu własnego domu.

 Pieniądze dla opiekunówProfesjonalnie przygotowane i wykwalifikowane kadry opiekuńcze są podstawą jakości świadczeń udzielanych także przez prywatne podmioty. W takich działaniach specjalizują się agencje rekrutujące właśnie doświadczonych pracowników do pracy z seniorami.

Opieka całodobowa nad senioremPomimo wyjątkowego charakteru roli każdego opiekuna, opiekę rodzinną charakteryzują szerokie i różnorodne obszary działalności. Opieka obejmuje zarówno pomoc w codziennych czynnościach i zapewnienie bezpośredniej opieki podopiecznym seniorom, a także poruszanie się po złożonych systemach opieki nad osobami niedołężnymi, niepełnosprawnymi z tytułu ich schorzeń.

firma opiekuncza 2

Jakie usługi oferują firmy opiekuńcze?

Od lat rozwija się rynek usług opiekuńczych. W ostatnich latach  widać znaczny wzrost zapotrzebowania na takie usługi. Zakres usług jaki oferują firmy opiekuńcze jest szeroki i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom społecznym. Rodziny czy bliscy szukający wsparcia w opiece nad ukochaną osobą mają zagwarantowane usługi profesjonalnych opiekunek, które potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji.

6 podstawowych standardów w opieceMasz  prawo oczekiwać następujących standardów w opiece jeśli jesteś osobą taką jak:

  • Osoba starsza wymagająca wsparcia,
  • Osoba niepełnosprawna,
  • Osoba leżąca w wyniku choroby,
  • Lub inne osoby potrzebujące pomocy.

Jakie pytania nalezy zadac swiadczeniodawcom aby dobrze wybrac zakres opieki domowej dla bliskiej osoby

 

Wybór odpowiedniego dostawcy usług opiekuńczych nie jest prosty. Zgłaszając się do danego świadczeniodawcy musisz sam dobrze przygotować się na taką rozmowę. Poniżej przygotowane pytania ułatwią Ci rozmowę i pomogą w wyborze zakresu usług jakich potrzebujesz dla swoich bliskich.

Opieka domowa dla seniora z MOPSCzy wiesz, że miejskie ośrodki pomocy społecznej opiekują się seniorami nie tylko w ośrodkach wsparcia, ale także w domach? Dowiedz się, jaką pomoc w opiece nad seniorem możesz otrzymać z MOPS.