pasek8

Wyszukiwarka obiektów
A A A
Kontakt
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Adres, miejscowość lub kod pocztowy 87-140 Chełmża, Browina 57
województwo kujawsko-pomorskie
mail browina@home.pl
tel. 56 6757111
Dla osób Placówka dla osób przewlekle somatycznie chorych.
Specjalizacja Dla osób przewlekle somatycznie chorych
Dom Pomocy Społecznej w Browinie

Dom Pomocy Społecznej w Browinie

Państwowy DPS

Opis

Dom Opieki w Browinie specjalizuje się w opiece nad osobami przewlekle somatycznie chorymi. Jest to placówka stacjonarna działająca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Ośrodek świadczy całodobową opiekę nad podopiecznymi i gwarantuje najlepsze warunki bytowe. Dom Opieki w Browinie wykazuje wysokie zrozumienie potrzeb wszystkich osób przebywających w ośrodku, a wykwalifikowany personel jest w stanie udzielić w każdej sytuacji rzetelnej pomocy.

Opieka nad osobą starszą w Browinie koncentruje się także na aktywizowaniu podopiecznych. Z myślą o nich prowadzone są różnorodne zajęcia rehabilitacyjne, a także dostępna jest terapia zajęciowa. Dzięki temu możliwe jest zachowanie dobrego samopoczucia i nawiązanie relacji z innymi osobami, które przebywają w ośrodku. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie dla podopiecznych idealnych warunków bytowych, które znakomicie spełnią oczekiwania i potrzeby. Dom Opieki przewlekle chorych somatycznie w Browinie to jedna z najbardziej renomowanych placówek tego typu, która gwarantuje wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu dla wszystkich podopiecznych.

 

 

SPECJALIZACJA W OPIECE
Dla osób przewlekle somatycznie chorych.

DLA KOGO I FORMA OPIEKI

Dla 210 dorosłych kobiet i mężczyzn,

opieka stacjonarna 24h/7.


ZAJĘCIA DLA ZDROWIA, USPRAWNIAJĄCE
Gimnastyka poranna, ćwiczenia ogólnokondycyjne,elektrolecznictwo, galwanoterapia, jonoforeza, fototerapia, zabiegi z prądami diadynamicznymi, hydroterapia, masaże podwodne, masaże wirowe, parafinoterapia, kompresy żelowe, gry i zabawy na boisku.

WARUNKI MIESZKALNE

Pokoje wieloosobowe, łazienki, WC, pokoje umeblowane, obiekt przystosowany do osób niepełnosprawnych. 

ZAJĘCIA KULTURALNO-OŚWIATOWE, INTEGRACJA
Zajęcia: plastyczno-techniczne, teatralne, muzyczne, edukacyjne, sportowe, socjoterapeutyczne, ogrodnictwo, zajęcia z gotowania, biblioterapia, zabawy integracyjne, spacery, organizowanie imprez okolicznościowych.

W BUDYNKU
Biura, pokoje mieszkalne, pralnia, kuchnia, jadalnia, sale artystyczne, pokoje pobytu dziennego, łazienki, sale gimnastyczne, siłownia, gabinety rehabilitacji, gabinet psychiatry, gabinet lekarza rodzinnego, kaplica, biblioteka, gabinety masażu, gabinety hydroterapii, gabinet stomatologiczny.


PRACUJĄ DLA NAS
Lekarz, pielęgniarki, terapeuci zajęciowi, rehabilitanci, fizjoterapeuci, psychiatra, psycholog, stomatolog, internista, opiekunowie, kucharze, pracownicy socjalni, administracja, pokojowe.

OPŁATY
Opłaty za miejsce i pobyt w DPS ustala gmina, w której mieszka osoba zainteresowana pobytem.

Powiat Toruński

https://www.powiattorunski.pl

Tel: + 48 56 675 22 91
E–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie całodobowe, jadłospis uwzględnia zalecenia lekarskie dla podopiecznych.

INNE INFORMACJE


Placówka dla osób przewlekle somatycznie chorych.

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie, Polska, Europa
Chełmża, Browina 57 , 87-140
Współrzędne geograficzne: (53.154083, 18.5800821)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.
Państwowe DPS